ÖNEMLİ*: Sitede bulunan tüm materyaller ve içerikler demo amaçlı eklenmiştir.

Eğitim Yardımı

Eğitim Yardımı

Vatan Kahramanları Derneği Eğitim Faaliyetlerine yönelik desteklerini sürdürüyor.

Sizlerin de destekleriyle bilgili, saygılı ve faydalı nesiller oluşturmanın gayretinde olan derneğimiz, İlk ve ortaöğretim, lise, lisans, yüksek lisans ve doktora yapan öğrencilerimize; Burs yardımları, Eğitim araç gereç ve ihtiyaçlar yardımları, Ulaşım yardımları, Yurt dışı eğitim yardımları gerçekleştirmektedir Vatan Kahramanları Derneği, eğitim destekleri ve faaliyetlerini yaparken bu alanda uzmanlaşmış ve kurumsallaşmış partnerler ile iş birliği yapmaktadır.

Unutmayın; yapacağınız her bir yardım, bir hayatın yönünü negatiften pozitife çevirecektir. Destek Olmak İster misiniz? Bizler, sizin desteklerinizle daha fazla âileye yardım ulaştırmak istiyoruz.

Bunun için hayırsever vatandaşlarımızın, paranın geçmediği marketimize yapacağı en küçük miktardaki bir yardım bile yüzler güldürmeye yetiyor Sağ elin verdiğini sol elin bilmediği bir hayır yapmak isteyenlerin derneğimize ulaşmasını bekliyoruz. Eğitim hakkını herkes kullansın diye Paylaşmak Güzeldir.

Sizlerin vereceği destekle imkânsızlık, zor durumdaki öğrencilerin kaderi olmasın. Bir el uzatın ki kardeşlerimiz de eğitim alarak geleceğimiz olsunlar; bir el uzatın ki cahillik kardeşlerimizi kötü işler yapmaya itmesin, kötü niyetli insanların kuklası olmasınlar.

Okuyup hakikati bularak topluma faydalı olsunlar. İyiliği Hediye Et Hediyeleşmek Efendimiz (sav) tarafından çokça tavsiye edilmiş bir sünnettir. Düğün, doğum günü, doğum gibi özel anlarınız için bir hayırda bulunabilir, gönül coğrafyamızdaki mazlum kardeşlerimizin yüzünü güldürebilirsiniz. İyilik Hediyesi Projesinde ana amacımız, sevdiklerinize hediye almak yerine iyiliği hediye etmektir.