Derneğimize ulaştırılan bağışlar ilgili faaliyet veya yardım için kullanılır. Savaş, Doğal afet vb durumların etkisinin ortadan kalkması, yardımın amacına uygun mağduriyetin giderilmiş olması gibi durumlarda vakfımız yapılan bağışı benzer özellikleri taşıyan başka bir faaliyet veya yardımda kullanır.
Kullanılmamış kıyafetler, beyaz eşya, mobilya, jeneratör, elektronik eşya, battaniye, çocuk bezi, paketlenmiş gıda yardımı gibi ayni yardımlarınızı kabul ediyoruz.
Vatan Kahramanları Derneği merkezine ve temsilciliklerine gelerek elden nakdi bağışta bulunabilirsiniz. Online bağış sistemini kullanarak internet üzerinden bağış yapabilirsiniz. Bağışınızı sitemizde yer alan banka hesap numaralarına havale/EFT ile gönderebilirsiniz.
Alanında lider çözüm ortaklarımız, artık sizin iş ortağınız.